درباره ما

خانه    درباره ما

شرکت مهندسی بازرگانی اسکاد لیفت فعالیت خود را در زمینه محصولات هیدرولیک و خدمات در این بخش را در سال۱۳۹۹  آغاز نموده است.

تجربه تخصصی و همکاری تنگاتنگ با کمپانی های جهانی و کادر متخصص شرکت این امکان را فراهم ساخته تا گستره وسیعی ازکاربرهای هیدرولیک بتوانند از خدمات ما استفاده کنند.

اسکاد لیفت  با تکیه بر تجربه طولانی و بکارگیری روش های نوین در صنعت هیدرولیک بر آن شد با تمرکز بر آسانسورهای  هیدرولیکی و انواع بالابرهای خودرویی و فروشگاهی ، بخشی از مشکلات فنی و خدمات رسانی در این بخش را مرتفع سازد.

بخش بازرگانی شرکت اسکاد لیفت با همکاری  معتبرترین برندهای جهانی در زمینه تجهیزات  آسانسورهای هیدرولیکی با واردات مستقیم و بدون واسطه توانسته است با بهترین قیمت رقابتی  به  عنوان یکی از بزرگترین تأمین کننده، سازنده و فروشنده این بخش در سطح کشور مطرح باشد .

پاور پک هیدرولیکی معمولا نقش بسزایی در سیستم های هیدرولیکی ایفا می نماید و صنعت ها برای پیاده سازی پروژه های خود از چندین پاور پک هیدرولیکی بهره می گیرند تا قدرت لازم را به دیگر محصولات بدهد. سیستم های هیدرولیکی و یا هر سیستمی که بخواهد فعالیتی را انجام دهد معمولا نیاز به یک قدرت و یا یک منبعی دارد که نیروی مورد نیاز جهت فعالیت مورد نیاز خود را تامین نماید. در سیستم های هیدرولیکی این منبع قدرت را پاور پک هیدرولیکی یا یونیت هیدرولیکی تامین می نماید.

پاور پک هیدرولیکی را اگر بخواهیم از نظر فنی آنالیز کنیم باید بگیم که معمولا پاور پک هیدرولیکی از انواع فیلتر بازگشتی و مکشی تشکیل شده است و انواع مختلفی دارد مانند پاور پک هیدرولیکی استاندارد و یا پاور پک هیدرولیکی میکرو و….

بر اساس صنعت و فعالیت خود می توان پاورپک هیدرولیکی متناسب را برگزید برای عملکرد های مختلف مثل جدا از هم و دوبل از کاربرد های پاو رپک ها و یونیت های هیدرولیکی می توان در منبع تغذیه آسانسور ها وجک ها و هیدروموتور ها اشاره کرد.

ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان